O mně

Jóga je pro mě jako přístav. Přístav, kam se pořád a pořád vracím, ať se děje cokoli.

Jóga mi pomáhá vrátit se k sobě, když je toho na mě “venku” moc, pomáhá mi k odpočinku i otevřenější mysli, každý den. Jóga je pro mě velkým pomocníkem a průvodcem životem, který mi mnohokrát pomohl a nikdy nepřestanu být vděčná, že jsme se spolužačkami na gymnáziu rozhodly, že budeme chodit na jógu.

Vždycky jsem si přála, abych mohla lidem pomáhat k tomu, aby se měli a cítili hezky. A díky józe snad můžu.

Józe jsem se začala věnovat v 16 letech, tedy v roce 2012. Už od prvních lekcí jsem věděla, že je to něco, s čím je můj život “lepší”, a to mě neopustilo dodnes. Zatím mě na mé jógové cestě nejvíce ovlivnila má první učitelka Irena Jarská.

Od roku 2016 se věnuji také józe s dětmi, která mě velmi nabíjí. Cítím, že to má smysl a děti mi veškerou energii vrací mnohonásobně. V červnu 2018 jsem dokončila Školu jógy pod vedením Veroniky Carmanové a Jany Kopecké a stala jsem se lektorkou hatha jógy, čímž se mi otevřely dveře k předávání jógy také dospělým. K tomu jsem v roce 2020 přidala kurz pro lektory jin jógy s With Yin Yoga, za kterou stojí Sebastian Pucelle a Murielle Burellier. Za sebou mám spoustu dalších workshopů a kurzů, které mě neustále rozvíjí a rozšiřují mé obzory.

Osobní setkání je pro mě jedna z nejkrásnějších a nejdůležitějších věcí spojených s jógou – ale někdy bohužel taky věc nedostižná. A tak jsem vytvořila prostor pro jógu taky on-line – formou Patreonu a speciálních tematických měsíčních programů. Samozřejmě doufám, že se jednou setkáme na jógové lekci taky offline.